-10%

Одноразовий контейнер блістер 500 мл 50 шт. IT-8 блістерне паковання коррекс прозорий харчовий для десертів
219,94 ₴/пач
197,95 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013715
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразовий контейнер блістер 500 мл 50 шт. IT-8 блістерне паковання коррекс прозорий харчовий для десертів
Блістерна упаковка для продуктів — особливий різновид паковання, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Таке паковання насамперед призначається для розфасування різних харчових продуктів. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, олії або морозива, сирів, сиру, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (всеможливих тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів. Пластикове паковання для зберігання харчових продуктів може закриватися пластиковою кришкою, запаватися плівкою, фольгою. Таке паковання й називається блістер або контейнери з полістиролу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Полістирол |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 500 л |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 62 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 1200шт |
| Висота зовнішня | 6,2 см |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Колір виробу | прозорий |
| Обсяг | 500мл |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Друк малюнка | Немає |
| Внутрішній розмір | 100 мм*100 мм*60 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,95 ₴/пач


