-10%

Пакети фасувальні в рулоні 100 шт (18+(4*2)х33)см кульки пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
26,84 ₴/рулон
24,15 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003140
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети фасувальні в рулоні 100 шт (18+ (4*2) х 33 см кульки пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Майка |
| Кількість в ящику | 150рулонов |
| Довжина | 33см |
| Область застосування | Повсякденна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Розмір зовнішній | 18+(4*2)*33 см |
| Колір виробу | прозорий |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Ширина | 18 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24,15 ₴/рулон
