-10%

Термоетикетка ECO100 мм*99 мм, без друку/10000 шт., у рулоні (1 шт.) DT000013864
386,70 ₴/рулон
348,03 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013864
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 10 см |
| Кількість в упаковці | 1000шт |
| Кількість в ящику | 10 рулонів |
| Матеріал виробу | Термоетикетка |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 100 мм*99мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Термоетикетка |
| Форма | рулон |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 9,9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348,03 ₴/рулон
