-10%

Термоетикетка NOT ECO (TOP) 58 мм*30 мм, без друку/1000 шт., у рулоні (1 шт.) DT000013868
80,56 ₴/рулон
72,51 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013868
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термоэтикетка NOT ECO (TOP) 58мм*30мм, без печати/1000шт, в рулоне (1 шт) DT000013868
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Термоетикетка |
| Кількість в ящику | 50 рулонів |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Висота зовнішня | 5,8 см |
| Форма | рулон |
| Матеріал виробу | Термоетикетка |
| Розмір зовнішній | 58 мм*30 мм |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 3 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 1000шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72,51 ₴/рулон
