
Склянки паперові 110 мл 50 шт. стаканчики для кави Жовті картонні одноразові кавові для напоїв
53,67 ₴/пач
48,30 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013890
Склянки паперові 110 мл 50 шт. стаканчики для кави Жовті картонні одноразові кавові для напоїв
Паперові склянки й інший паперовий посуд виготовлені з високоякісного, міцного, тонкого картону. Зовнішня сторона паперових склянок покрита ламінацією. Ламінація зовнішнього боку паперового посуду запобігає передчасному розмоканню посуду. Оскільки без ламінації зовнішньої сторони паперових склянок відбудеться таке: наливаючи холодну рідину в склянку, утворюється конденсат на зворотному боці паперових стаканчиків, під впливом якого паперовий посуд швидше розмокає та втрачає свої функції. На зовнішню сторону паперових склянок нанесені привабливі малюнки, завдяки яким одноразовий посуд має привабливий, святковий вигляд. Переваги використання паперових стаканчиків: - Стакани з паперу не завдають шкоди довкіллю, оскільки виробляються з натуральної сировини, легко та швидко утилізуються — Паперовий стаканчик не виділяє шкідливих речовин під час контакту з гарячими або холодними напоями, завдяки використанню спеціального якісного картону — Стакани з паперу гігієнічні, водночас мають сучасний, стильний та яскравий вигляд — Паперові склянки не вислизають із рук, не деформуються під впливом пари та окропу — Склянки з картону — чудове місце для розміщення яскравої оригінальної реклами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стакан |
| Кількість в ящику | 4200шт |
| Область застосування | Для напоїв |
| Висота зовнішня | 59 мм |
| Форма | Циліндра |
| Матеріал виробу | Папір |
| Колір виробу | Жовтий |
| Обсяг | 105мл |
| Діаметр верху | 60,1 мм |
| Друк малюнка | Кава |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Щільність | 195 г/м2 |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Діаметр дна (низа) | 42,95 мм |
- Ціна: 48,30 ₴/пач

