
Поліпропіленові пакети 12х30 1000 шт. БОПП пакети з клейкою липкою стрічкою смугою та клейовим липким клапаном
1 288,99 ₴/пач
1 160,09 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013779
Поліпропіленові пакети 12х30 1000 шт. БОПП пакети з клейкою липкою стрічкою смугою та клейовим липким клапаном
Поліпропіленові пакети відрізняються від поліетиленових високою міцністю. Крім того, такі пакети прозорі, що дає змогу побачити упакований товар і візуально оцінити його якість. Такі пакети досить еластичні, що позитивно відбивається на особливостях їхнього використання. Завдяки еластичності цей продукт досить стійкий до пошкоджень. Всі шви пакетів досить міцні, що дасть змогу покупцеві не переживати про міцність виробу та вагу, яка буде поміщена в нього. Такі пакети витримують високі температури. Зараз особливо популярною є розфасування круп у порційні пакетики, призначені для варіння. Наші пакети з поліпропілену можуть бути використані з такою метою. Для пакування сипких матеріалів, хімікатів, харчових продуктів, продукції сільського господарства та промисловості, для зручного транспортування застосовують поліпропіленові пакети різного формату та розмірів. На цей момент хліб пакують у пакети нашого виробництва. Зараз у світі проходять обговорення про те, чи варто упаковувати хліб у поліпропілен, але єдиної думки на цей момент є. Можна сказати, що хлібобулочні вироби в пакетах зберігають свою свіжість тривалий час. Крім того, вам уже не потрібно переживати щодо того, хто брав цей хліб у руки, чи падав він із прилавка. Ваш продукт надійно захищений від зовнішнього світу якісним пакетом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з липкою стрічкою |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Товщина | 25 мкм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування | Повсякденна |
| Висота зовнішня | 30см |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Колір виробу | прозорий |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Мoдель | Прямокутний із липкою стрічкою |
- Ціна: 1 160,09 ₴/пач


