-10%

Паперовий цінник великий (жовтогарячий) (р25*35 мм) 4,5 м (5 шт.) DT000014041
103,12 ₴/пач
92,81 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014041
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Довжина намотування | 4,5 метрів |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 25х35 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Ценики |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Помаранчевий |
| Ширина | 3,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92,81 ₴/пач

