-10%

Цінник паперовий маленький зелений (12х22 мм) 5 м (а8) (8 шт) DT000014043
104,41 ₴/пач
93,97 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014043
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 1,5 см |
| Довжина намотування | 5 метрів |
| Кількість в упаковці | 8шт |
| Кількість в ящику | 800шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 15мм*25мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Ценики |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Помаранчевий |
| Ширина | 2,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,97 ₴/пач

