-10%

Пакет сумка з пластиковою ручкою 36х37 см 10 шт. подарунковий поліетиленовий кольоровий із малюнком для подарунків
153,35 ₴/пач
138,01 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009451
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет сумка з пластиковою ручкою 36х37 см 10 шт. подарунковий поліетиленовий кольоровий із малюнком для подарунків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети з пластиковою ручкою |
| Товщина | 90 мікрон |
| Область застосування | Для зберігання або перенесення предметів в руках |
| Висота зовнішня | 35см |
| Форма | Квадрат |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Розмір зовнішній | 360мм*350мм |
| Колір виробу | світлий |
| Матеріал(особливості) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Ширина | 36 см |
| Друк малюнка | тварини |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип ручки | пластмасова ручка , додатково прикріплюється |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138,01 ₴/пач



