-10%

Мішки для сміття 250літрів (5 шт LD) Супер Торба чорний (1 рул) DT000014072
102,96 ₴/рулон
92,67 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014072
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви робите ремонт, працюєте, є власником торгової точки або кафе — великі пакети для сміття точно вам знадобляться!
Вони дуже місткі: наявність є пакети на 120, 160 і 240 літрів. Водночас такі пакети ще й дуже міцні, тому в них можна класти як важке, але малогабаритне сміття, так і легке, але велике за розмірами. Оскільки вони зроблені з поліетилену низького тиску, вони не порвуться й не пошкодяться гострими кутами вмісту.
Ці пакети для сміття підійдуть для прибирання прибудинкової території або дачної ділянки. Вся трава та сміття легко помістяться в них, а уносити його буде досить комфортно. Великі габарити пакетів припускають, що їх можна використовувати у великих контейнерах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 120см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Матеріал(особливості) | Полителен LDPE |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Обсяг | 250 л |
| Розмір зовнішній | 100см*120см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакет для сміття |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 40 мікрон |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | чорний |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92,67 ₴/рулон

