
Новогодние пакеты для конфет 20х35см 100шт, фольгированные пакетики для сладких подарков, новогодняя упаковка
295 192,78 ₴/пач
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: DT000012472
+380 (68) 148-54-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Новогодние пакеты для конфет 20х35см 100шт, фольгированные пакетики для сладких подарков, новогодняя упаковка
Фольгований пакет "Новий Рік" Пакети призначені для розфасовки цукерок, шоколадок та інших подарунків. Зручне містке подарункове упакування з новорічною тематикою. Підійде для упаковки подарунків на День Святого Миколая, Новий рік, Різдво та для будь-якого іншого Зимового свята! Матеріал: поліпропіленова прозора плівка Пакет із солодкими новорічними подарунками, красиво виглядає і під ялинкою, і під час вручення на ранках. Кожна дитина та дорослий чекає на свята свої улюблені солодощі! Зручне містке подарункове упакування з новорічною тематикою! як же можна придбати новорічні коробки для цукерок та подарунків
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 35см |
| Длина | 35см |
| Количество в упаковке | 100 штук |
| Количество в ящике | 5000шт |
| Материал изделия | Полипропилен |
| Область применения | Упаковка падарков |
| Печать рисунка | Новогодняя тематика |
| Сезонность товара | Новогоднии праздники |
| Цвет изделия | Серебристый |
| Ширина | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 295 192,78 ₴/пач

