-10%

Інкубатор із ручним переворотом КвочкаМІ-30-1 80 яєць, побутовий домашній ручний переворот яєць Ламповий Цифровий
2 570 ₴
2 313 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інкубатор із ручним переворотом КвочкаМІ-30-1 80 яєць, побутовий домашній ручний переворот яєць Ламповий ЦифровийОсновні атрибути |
|
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Повітряобмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 225 мм |
| Довжина: | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індюшині яйця | 50 шт |
| Курячі яйця | 70 шт |
| Перепелені яйця | 180 шт. |
| Качині яйця | 50 шт |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Максимальна температура | 39 град. |
| Мінімальна температура | 37 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологість | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація атласу може відрізнятися від світлин на сайті та змінено виробником на його розсуд
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Ручний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 313 ₴



