-10%

Електроконвектор термія ЕВНА-2.5/230 С2 (сш) Настінний конвектор електричний Конвекторний нагрівач
2 562 ₴
2 305,80 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-
Електроконвектор термія ЕВНА-2.5/230 С2 (сш) Настінний конвектор електричний Конвекторний нагрівач
- Напруга живлення: 230 В
- Потужність: 2500 Вт
- Встановлення на стіну
- Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор, які можна придбати додатково
- Функція антизамерзання «Anti-frost»
- Захист від перегрівання
- Автоматичне підтримання температури
- Ступінь захисту оболонки IP20
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент — Zig-Zag (стрічний)
- Електромеханічний біметалевий термостат
-
Вага в пакованні 6,2 кг Вага (без упаковки) 5,4 кг Розмір в упаковці (ШхВхГ) 945х475х100 Розмір без упаковки (ШхВхГ) 890х455х115 Напруга живлення 230 В Потужність 2,5 кВт Спосіб установки Встановлення на стіну Ступінь захисту оболонки IP20 Тип нагрівального елемента Zig-Zag (голчастий) Клас захисту від ураження ел. струмом 2 клас Кількість ступенів нагрівання 2 Тип термостата Електромеханічний біметалевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 7.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 305,80 ₴




