
Інкубатор для яєць "Курочка Ряба" ІБ-130 з механічним переворотом,цифровий,пластик
1 714 ₴
1 542,60 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор механічний Курочка Ряба ІБ130 на 130 яєць із механічним переворотом Цифровий Пластиковий для яєць
Інкубатор "Курочка Ряба ІБМ-130" підходить для інкубації яєць усіх різновидів свійської птиці як у присадибних, так і в невеликих фермерських господарствах.
Компактний і легковагий, надійний і надміцний — він стане найкращим соратником у розвитку домашнього господарства та заощадить ваш час і кошти.
Треба зазначити, що підвищена міцність акваріума досягається завдяки використанню зовнішнього металевого каркаса в обшивці. Корпус посилений додатковим шаром із високоміцного пластику, що є гарантом вдалого виведення пташенят із яєць, оскільки забезпечує додаткову теплоізоляцію.
Додатково можна сказати про пристрій повороту яєць. Інкубатор обладнаний спеціальною решіткою, на якій розміщуються яйця. Для здійснення перевороту досить потягнути решітку за ручку, яка розміщена зовні акваріума. У такий спосіб ви збережете дорогоцінне тепло, необхідний для високих показників із виведення.
Принцип роботи акваріума ґрунтується на природному процесі нагрівання яєць насідкою, під час якого розподіл температури йде зверху вниз.
Комплект постачання: Кэрхіт "Курочка Ряба ДБМ-130", терморегулятор (цифровий), термометр, сітка перевороту, ручка механізму перевороту, посібник з експлуатації, коробка пакувальна.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення | |
|---|---|---|
| Перевертання яєць | механічне | |
| Живлення від мережі, В | 220 | |
| Споживана потужність, Вт, не більш ніж | 30–100 | |
| Діапазон регулювання температури, °С | 35–40 | |
| Підтримка температури | автоматичне | |
| Точність автоматичної підтримки температури, °C | 0,25 | |
| Габаритні розміри, мм | 600х400х270 | |
| Маса, кг, не більш ніж | 2,5 | |
| Тип терморегулятора | цифровий | |
| Тип нагрівача | лампи (4 шт. х 40 Вт) | |
| Корпус Сіндіса | пінопласт, металевий каркас, пластикова обшивка | |
| Тип яєць | курячі, качині, індичі, фазаньї | |
| Вологість | вільне випаровування | |
| Повітряобмін | природний | |
| Комплектація | корпус, кришка пінопластова, терморегулятор O-MEGA, металева решітка, ванночки (3 шт.), спиртовий градусник, інструкція, пакувальна коробка. |
Місткість яєць:
| з переворотом | без перевороту | |
| Курячих | до 80 | до 130 |
| Гусячих | до 48 | до 60 |
| Качиних | до 57 | до 90 |
| Індюшних | до 57 |
до 90 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пінопласт, пластик |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Природний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Нове |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 130 шт. |
| Гусячі яйця | 60 шт. |
| Качині яйця | 90 шт |
| Перепелені яйця | 270 шт. |
| Індюшині яйця | 90 шт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Тип терморегулятора | Електронний |
- Ціна: 1 542,60 ₴


