
Інкубатор механічний Курочка Ряба ДБ130 з Вентилятором механічним переворотом Цифровий Пластиковий для яєць
1 958 ₴
1 762,20 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор механічний Курочка Ряба ДБ130 з Вентилятором механічним переворотом Цифровий Пластиковий для яєць
Інкубатор механічний «Курочка Ряба» ДБ-130 — ця модель нова та вже чудово себе зарекомендувала в лінійці дошкільного віку. Обігрівання яєць у процесі інкубації відбувається за допомогою лампового нагрівання. Лампи вбудовані в кришку виробу та рівномірно обігрівають яйця, тепло розподіляється по всьому плічка.
Прибор обладнаний зручним пристроєм для перевороту яєць (решіткою), за допомогою якої можна перевернути всі яйця одночасно за мінімальний проміжок часу.
Корпус очисника посилений додатковим шаром із високоміцного пластику, що є гарним гарантом якісного виведення яєць, оскільки забезпечує додаткову теплоізоляцію.
Як і всі плічсочки, акваріум «Курочка Ряба» з механічним переворотом яєць вимагає стабільної температури в приміщенні та не має використовуватися в місцях, як-от сараї або амбари.
У разі правильного налаштування цей чір забезпечує незмінно гарні результати виведення.
Комплект постачання: Помічник «Курочка Ряба» ДБ-130, пристрій для перевороту, термометр, терморегулятор, сітка, посібник з експлуатації, коробка пакувальна.
- Дуже добре підходить як для новачків, так і експертів у пташці
- Виготовлений із міцного пінопласту, за допомогою якого максимально зберігається тепло та підтримується постійна температура
- Зручний механічний процес повороту яєць
- Невеликі розміри
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Перевертання яєць | механічне |
| Живлення від мережі, В | 220 |
| Споживана потужність, Вт, не більш ніж | 30-100 |
| Діапазон регулювання температури, °С | 35 — 40 |
| Підтримка температури | автоматичне |
| Габаритні розміри, мм | 600х400х270 |
| Маса, кг, не більш ніж | 2.8 |
| Тип терморегулятора | електронний |
| Тип нагрівача | ламповий |
Місткість яєць
| з переворотом | без перевороту | |
|---|---|---|
| курячих | до 80 | до 130 |
| качиних та індичих | до 57 | до 85 |
| гусячих | до 48 | до 72 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.25 град. |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Природний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Корпус пінопласт обшитий пластиком |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Механічний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
- Ціна: 1 762,20 ₴








