-10%

Інкубатор механічний Насідка 220/12В на 54 яйця обшитий Металом із Вентилятором Теновий Цифровий для яєць
2 299 ₴
2 069,10 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інкубатор механічний Насідка 220/12В на 54 яйця обшитий Металом із Вентилятором Теновий Цифровий для яєць
Побутовий (220/12 В) — надійний і простий у використанні стільничка 54 з механічним переворотом яєць (220/12 В) — підійде для виведення пташенят у домашніх умовах.
Місткість акваріума:
- 54 курячих яєць;
- 28 гусячих яєць;
- 54 качиних яєць;
- 130 перепелиних яєць;
- 54 індички яєць.
Корпус – пінопластовий, бічні сторони плічка посилені з оцинковуванням. Низ у Алана пінопластовий, кришка — полістирол. У кришці розміщене оглядове вікно.
Обігрівання — у кришці компонента встановлено 2 тенових нагрівальних елементи потужністю 30 Вт — з їх допомогою яйця добре прогріваються в період інкубації, а вбудований вентилятор рівномірно розподіляє тепло.
Вологість підтримується завдяки природному випаровуванню, а до стінок сибірника прикріплені спеціальні ємності для води. Необхідно стежити за тим, щоб ємності не були порожні.
У комплекті також є цифровий терморегулятор, блок живлення 220/12 В і шнур для під'єднання до акумулятора та докладна інструкція з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насідка |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Нове |
| Переворот яєць | Механічний |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Повітряобмін | Примусовий |
| Нагрівальний елемент | ТЕНовий |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 54 шт. |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Качині яйця | 54 шт. |
| Перепелені яйця | 130 шт. |
| Індюшині яйця | 54 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт у металевій обрішці |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | Без вологоміра |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Тип терморегулятора | Електронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069,10 ₴





