
Інкубатор механічний Насідка ДБМ 70 на 70 яєць Ламповий з механічним переворотом Цифровий для яєць
1 550 ₴
1 395 ₴
- Готово до відправки
Інкубатор механічний Насідка ДБМ 70 на 70 яєць Ламповий з механічним переворотом Цифровий для яєць
Інкубатор «Насидка» у пластиковому корпусі з механічним переворотом і цифровим терморегулятором
На сьогодні — це одна з найкращих моделей акваріумів. Інкубатор механічний укомплектований нагрівальним ламповим елементом і зручною системою механічного перевороту яєць. Допоможе Вам у розведенні курей, гусей, качок, перепелів та індичок.
Колір корпусу може відрізнятися.
Місткість акваріума:
- 60 курячих яєць;
- 24 гусині яєць;
- 20 качиних яєць;
- 140 перепелиних яєць;
- 20 індичих яєць.
Механічний переворот. Переворот яєць здійснюється вручну або механічно через переміщення решітки, на якій укладені яйця щодо дна (при цьому яйця впираються в спиці та відбувається переворот). Щоб перемістити решітку, досить потягнути за мотузку, розташовану зовні акваріума
Корпус Колінець повністю виготовлений із пінопласту, обшитий пластиком. Усі частини зібрані чудово, без щілин і проміжків. Ви можете бути впевнені, що пташенята його не проклюють і Вам не знадобиться новий акваріум уже за кілька років. Легко та швидко миється, бруд і неприємний запах не просочують корпус, як у пінопластовому аналогі. Кришка очисника має віконце для спостереження за процесом інкубації.
Обігрівання — Колекція обладнана ламповим нагрівальним елементом потужністю 80 Вт. Постачається з цифровим терморегулятором і градусником.
Вологість підтримується завдяки природному випаровуванню, а до стінок сибірника прикріплені спеціальні ємності для води. Необхідно стежити за тим, щоб ємності не були порожні.
Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація атласу може відрізнятися від світлин на сайті та змінено виробником на його розсуд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насідка |
| Повітряобмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індюшині яйця | 50 шт |
| Курячі яйця | 70 шт |
| Перепелені яйця | 200 шт |
| Качині яйця | 50 шт |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Побутові | Механічний |
| Вологомір | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Тип терморегулятора | Електронний |
- Ціна: 1 395 ₴




