-10%

Інкубатор механічний Насідка ДБМ120/72 на 120 яєць Литий Ламповий з механічним переворотом Цифровий для яєць
2 340 ₴
2 106 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інкубатор механічний Насідка ДБМ120/72 на 120 яєць Литий Ламповий з механічним переворотом Цифровий для яєць
Інкубатор механічний Насідка 120/72 з механічним переворотом яєць
Допоможе вам у розведенні курей, качок, гусей, індичок і перепелів.
Місткість акваріума:
- 120 курячих яєць;
- 70 гусячих яєць;
- 90 качиних яєць;
- 250 перепелиних яєць;
- 90 індичих яєць.
Під час ручного механізму перевороту розрахований на 120 яєць, під час механічного — на 72 яйця.
Інкубатор виготовлений у литому корпусі зі щільного полістиролу. У кришці містяться два оглядових вікна — для спостереження за процесом інкубації.
Обігрівання — здійснюється чотирма ламповими нагрівальними елементами потужністю по 40 Вт. Встановлений цифровий терморегулятор.
Підтримка вологості: вільне випаровування.
Інкубатор має в комплекті дві сітки 30 і 50 мм і докладну інструкцію з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насідка |
| Повітряобмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина: | 580 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 70 шт |
| Індюшині яйця | 90 шт |
| Курячі яйця | 120 шт |
| Перепелені яйця | 250 шт. |
| Качині яйця | 90 шт |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Максимальна температура | 38 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
| Вологомір | Без вологоміра |
| Вентилятор | Без вентилятора |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Переворот яєць | Механічний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106 ₴



