
Інкубатор із ручним переворотом Рябушка Smart 70, побутовий домашній ручний переворот яєць Теновий аналоговий
1 510 ₴
- Немає в наявності
Інкубатор із ручним переворотом Рябушка Smart 70, побутовий домашній ручний переворот яєць Теновий аналоговий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітряобмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пенопласт |
| Нагрівальний елемент | ТЕНовий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримка вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина: | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індюшині яйця | 50 шт |
| Курячі яйця | 70 шт |
| Перепелені яйця | 180 шт. |
| Качині яйця | 50 шт |
| Діапазон регулювання температури, °С | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Вологість | Без вологоміра |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Тип терморегулятора | Аналоговий |
Переворот — ручний, що 10-15 годин необхідно від'єднувати безпомилково від мережі, підіймати верхню кришку та перевертати кожне яйце вручну. Яйця попередньо потрібно промаркувати м'яким олівцем із 2 сторін (Символами Х і О).
Терморегулятор — аналоговий, настроювання температури за градусником, який йде в комплекті.
Для води передбачені ємність із канавками. Вологість визначається на вічок (запотівання оглядових вікон Coldera). Більш точно вологість можна вимірювати за допомогою цифрового гігрометра (не входить до комплекту постачання, є можливість замовити окремо).
Нагрівальний елемент — інфрачервоний плівковий тен, розташований зверху та знизу від оглядових вікон.
Корпус - пінопластовий, спресований у пресформі високої щільності.
!!! Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація атласу може відрізнятися від світлин на сайті та змінено виробником на його розсуд
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електромеханічний |
- Ціна: 1 510 ₴




