
Паперовий пакет горизонтальний гігант 46*33*15 (артGG-033) (12 шт) DT000014460
12 009,95 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014460
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паперовий подарунковий пакет гігант горизонтальний. Розмір: 46*33*15см. Дрібований папір із глянсовою ламінацією. Ціна вказана за паковання — 12 шт. одного різновиду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 15 см |
| Довжина | 46 см |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Да |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 009,95 ₴/пач

