
Папір для принтера А4 500листів 360 EVERYDAY 80 г/м2 (1 пачка) DT000014511
543 618,27 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014511
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Тип | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 29,7 см |
| Кількість в упаковці | 500 лист |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Канцтовари |
| Щільність | 80 г\м2 |
| Розмір зовнішній | 210мм*297мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Типорозмір | A4 |
| Форма | Папір |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 618,27 ₴
