-10%

Соломка трубочка паперова 25 шт. бірюза (1 пачка) DT000014724
19,32 ₴
17,39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014724
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соломка трубочка паперова 25 шт. бірюза (1 пачка) DT000014724
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр | 4,8 мм |
| Довжина | 20см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 400 уп |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Розмір зовнішній | 4,8 мм*195мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Трубачка |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Крафт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,39 ₴


