-10%

Пакети д/сміра "Бравий Кок" 35 л/30 шт. Запашні лісові ягоди (1 рул)
33,98 ₴/рулон
30,58 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014196
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Малі пакети для сміття допоможуть вам частіше позбуватися хламу, сміття та всього непотрібного, що постійно накопичується в оселі. Пакети досить міцні, але все ж необхідно стежити за тим, щоб сміття в них зходило не більш ніж зазначене на пакованні об'єму, інакше ризикуєте розлучитися пакет.
Оскільки розмір пакетів невеликий, їх можна розмістити в маленьких офісних відрах для сміття, які непомітні, зручно поміщаються під робочим столом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 60 см |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 30шт |
| Кількість в ящику | 110уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Обсяг | 35л |
| Розмір зовнішній | 50*60см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакет для сміття |
| Тиснення | перфорація |
| Форма | форма рулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,58 ₴/рулон
