-10%

Упаковка для курячих яєць 50 лотків XXL на 10 шт. комірок пластиковий контейнер тара під яйця одноразова прозора яєчна
697,49 ₴/пач
627,74 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014998
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упаковка для курячих яєць 50 лотків XXL на 10 шт. комірок пластиковий контейнер тара під яйця одноразова прозора яєчна
Представляємо зручне та практичне паковання для курячих яєць: 50 одноразових пластикових лотків, кожен на 10 комірок XXL. Прозора тара забезпечує чудову видимість вмісту та надійний захист яєць під час транспортування та зберігання.
Характеристики:
- Тип товару: Паковання для курячих яєць
- Кількість лотків у комплекті: 50 шт.
- Місткість лотка: 10 комірок
- Розмір комірок: XXL
- Матеріал: Пластик
- Тип використання: Одноразова
- Цвет: Прозорий
- Призначення: Контейнер, тара під яйця
Комплектація
- 50 пластикових лотків для яєць XXL (по 10 комірок у кожному)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Упаковка для яєць |
| Кількість в ящику | 480шт |
| Довжина | 26,5 см |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Висота зовнішня | 7,5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | ПЭТ |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627,74 ₴/пач



