Тарілка зібрана "KRAFT" 360 мл 143*85*40 мм ламінована (100 шт.)
460,04 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015256
Тарілка зібрана "KRAFT" 360 мл 143*85*40 мм ламінована (100 шт.)Готово до відправки
460,04 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперова тарілка. Використовується спільно з іншими елементами колекції з дизайну (салфетки, прилади, скатертини тощо) як прикраса столу або за своїм безпосереднім призначенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Глибина | 8,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 1200шт |
| Матеріал виробу | Картон |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Крафт |
| Ширина | 14,3см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460,04 ₴/пач
