-10%

Пакет сумка з пластиковою ручкою 36х34 см 10 шт. подарунковий поліетиленовий кольоровий із малюнком для подарунків
163,35 ₴/пач
147,01 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015312
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет сумка з пластиковою ручкою 36х34 см 10 шт. подарунковий поліетиленовий кольоровий із малюнком для подарунків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети з пластиковою ручкою |
| Товщина | 90 мікрон |
| Область застосування | Для зберігання або перенесення предметів в руках |
| Висота зовнішня | 36см |
| Форма | Квадрат |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВД) |
| Розмір зовнішній | 36 см*34 см |
| Колір виробу | темний |
| Матеріал(особливості) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Ширина | 36 см |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип ручки | пластмасова ручка , додатково прикріплюється |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147,01 ₴/пач

