-10%

Паперовий пакет крафт для картоплі фрі 90х50х150 100 шт. бурі з малюнком крафтові паковання під картоплю фрі на винос для фаст фуд
56,74 ₴/пач
51,06 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015649
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперовий пакет крафт для картоплі фрі 90х50х150 100 шт. бурі з малюнком крафтові паковання під картоплю фрі на винос
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Кількість в ящику | 2000шт |
| Довжина | 15 см |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Форма | Прямокутне |
| Матеріал виробу | Папір |
| Колір виробу | бурей |
| Ширина | 9 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Глибина | 5 см |
| Щільність | 50 г\м2 |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51,06 ₴/пач


