Новорічний,картонні пакети з ручками під Вазу 18,5*37*15 —01 (12 шт.)
110 739,16 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010575
Новорічний,картонні пакети з ручками під Вазу 18,5*37*15 —01 (12 шт.)Немає в наявності
110 739,16 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 37 см |
| Довжина | 18,5 см |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 739,16 ₴/пач
