Топ
-10%

Зернодробілка електрична ЛАН-1 Дробилка зернова Подрібнювач зерна Крупорушка Зоровоподрібнювач електро
5 084 ₴
4 575,60 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зернодробілка електрична ЛАН-1 Дробилка зернова Подрібнювач зерна Крупорушка Зоровоподрібнювач електро
Електродробілка "ЛАН" призначена для подрібнення зерна колосових, бобових, кукурудзи, а також качанів кукурудзи під час підготовки кормів для хатніх тварин. Забезпечує рівномірне подрібнення продукту за невеликої утворення пилових фракцій, має можливість регулювання ступеня подрібнення.
Цей електричний прилад має можливість регулювання фракції подрібнення. Український виробник вчепить усі побажання й вимоги експлуататорів приладів цього типу та зібрав усе найкраще в електродробілці "Лан-1". Ця електродробілка сподобається кожному своїй легкості в застосуванні й ефективністю перероблення.
Технічні характеристики
| Продуктивність на пшениці вологістю не більш ніж 14%, кг/год, не менш ніж... Електродвигун............................. Напруга живлення, В......................... Частота напруги живлення, Гц............. Частота обертання валу, об./хв............... Споживана потужність, кВт, не більш ніж....... Объем бункера, л . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Режим роботи.................................. Маса, кг, не більш ніж............................. Габаритні розміри, мм, не більш ніж........... |
160 однофазний 220 50 2850 1,7 5,5 Тривалий 19,6 440×510×275 |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 19.6 кг |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина: | 440 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність двигуна | 1.7 кВт |
| Тип | Зернодробілка |
| Частота тока | 50 Гц |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об./хв |
| Стан | Нове |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Перероблювана сировина | Зернові |
| Продуктивність, кг/год | |
| Зерно | 160 кг/год |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зернодробарка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 575,60 ₴




