
Кукурудзолущилка електрична побутова БОЧКА лущилка для кукурудзи Електрооблущувач для кукурудзи
7 972 ₴
7 174,80 ₴
- Готово до відправки
Кукурудзолущка електрична побутова БОЧКА лущилка для кукурудзи Електрооблущувач кача кукурудзи
Кукурузолущилка «Бочка» 45 л — використовується в домашньому господарстві та на мініфермах для зняття зерен із качанів кукурудзи, вона чудово справляється й заощаджує Вам велику кількість часу та сил. Цей агрегат очищає мішок кукурудзи за півтори хвилини.
Кукурудза широко використовується як корм для хатніх тварин. Її користь важко переоцінити, але на її перероблення йде багато часу та сил. Тому електрична теребілка розроблена для полегшення та прискорення процесу відділення зерна від качанів кукурудзи. Це ідеальний і незамінний помічник у господарстві.
Розібратися з дробкою дуже легко, вона проста у використанні. Досить лише увімкнути апарат і вчасно закидати кукурудзу у завантажувальний бункер. Відділення зерен від початків відбувається миттєво.
Металевий корпус, міцні ніжки та двигун у нижній частині агрегату роблять її дуже міцною та стійкою.
Переваги:
- Електродвигун забезпечує максимальну швидкість лущення до 600 кг на годину;
- Інноваційний дизайн забезпечує автоматизацію лущення. Вам не потрібно контролювати процес лущення;
- Практичні розбірні ніжки;
- Ремінний привод забезпечує довговічність двигуна;
- Міцний метал у місці перероблення качанів кукурудзи.
Технічні характеристики:
- Продуктивність: 600 кг/год;
- Номінальна напруга однофазної мережі 220 В;
- Потужність: 1,5 кВт;
- Режим роботи: тривалий;
- Маса: 28 кг;
- Габаритні розміри: 440х440х880 мм;
- Габаритні розміри в упаковці: 500х500х950 мм;
- Гарантія: 12 міс;
- Країна-виробник: Україна
Запобігання за габаритний товар 1000 грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | РКС-ПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність двигуна | 1.5 кВт |
| Тип | Кормоподрібнювач |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Перероблювана сировина | Кукурузные початки |
| Стан | Нове |
| Продуктивність, кг/год | |
| Корнеплоди | 600 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина: | 440 мм |
| Висота | 880 мм |
| Вага | 28 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 174,80 ₴



