
Корморізка електрична побутова ЛАН-4 Подрібнювач кормів Кормоподрібнювач дисковий овочів коренеплодів
4 932 ₴
4 438,80 ₴
- Готово до відправки
Корморізка електрична побутова ЛАН-4 Подрібнювач кормів Кормоподрібнювач дисковий овочів коренеплодів
Електродробілка «Лан» виготовлення 4 (надалі годівниця) призначена для подрібнення коренеплодів і овочів (спвекли, гарбуза, кабачків, яблук та ін.) під час приготування кормів хатнім тваринам і птиці в особистих підсобних господарствах.
Основний матеріал подрібнювача — сталь. З неіржавкої сталі зроблений тільки різальний механізм (дискова тертка). Подрібнювач підходить для перероблення соковитих плодів рослин. Інші елементи «Лан-4» зроблені зі звичайної сталі та покриті порошковою фарбою, щоб протистояти корозії.
Його запас потужності та технічні показники дають змогу використовувати механізм у професійній сфері. З його допомогою можна неабияк знизити час і витрати сил на отримання збалансованої кормової суміші для тварин і птахів.
Щоб запустити цю модель у роботу, досить під'єднати її до мережі живлення 220 В. Виріб має компактну конструкцію, що дає можливість розмістити його в будь-якому зручному місці. Продуктивність електричної годівниці становить не менш ніж 340 кілограмів за одну годину.
Пристрій обладнаний бункером місткістю 18 літрів. У нього можна закладати коренеплоди розміром 150 мм у діаметрі та 150 мм завдовжки. Апарат чудово підійде для подрібнення фруктів на сік. З його допомогою переробляється виноград для подальшого виготовлення винної продукції.
Конструкція приладу складається з потужного двигуна та дискової тертки, яка виготовляється з міцної неіржавкої сталі. Подрібнювач дуже просто та надійно монтується. Такий прилад легко експлуатувати й мити після використання.
Конструкція має циліндричну форму, а потужний електромотор встановлений у верхній частині. Збоку є невеликий бункер для вживання сировини. Виріб стоїть на трьох ніжках, виготовлених із квадратного профілю. Вони забезпечують виробу гарну стійкість. Загальна вага конструкції становить 15 кілограмів.
Особливості електричної годівниці:
- Різальний механізм, що входить до контакту з продукцією, виготовлений із неіржавкої сталі;
- Компактні розміри в зібраному вигляді;
- Широкий і міцний бункер дає змогу завантажувати достатню кількість продукту для перероблення;
- Простота в монтажі та догляді;
- Достатня продуктивність.
- Комплект постачання: корморізка, завантажувальний бункер, електродвигун, дискова тертка з неіржавкої сталі, лоток для подавання коренеплодів і овочів, паспорт-інструкція.
Привод годівниці
| Привод | електричний |
| Тип мережі | однофазна |
| Тип двигуна | колекторний |
| Споживана потужність, Вт, не більш ніж | 140 |
| Кількість обертів на робочому валу, об/хв | 1500 (± 10%) |
| Виробник електродвигуна | Україна |
| Матеріал обмотки двигуна | мідь |
| Наявність пускової кнопки | є |
Загальні характеристики годівниці
| Об'єм завантажувального бункера, л | 18 |
| Максимальний об'єм завантаження кормів у бункер, л | 17 |
| Тип завантаження | вертикальна |
| Робочий подрібнювач годівниці | диск-тертка |
| Максимальні розміри коренеплодів для завантаження, мм | 150х150 |
| Максимальна товщина подрібненої фракції, мм | 5 |
| Перероблювана сировина | коренеплоди, фрукти й овочі |
| Продуктивність подрібнення кормів, кг/год | не менш ніж 340 |
| Габаритні розміри в пакованні, мм | 575×556×890 |
| Маса, кг | 15 |
Використовувані матеріали
| Корпус | сталь |
| Завантажувальний бункер | сталь |
| Стінки робочої камери | сталь |
| Різальний механізм | неіржавка сталь |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Висота | 889 мм |
| Ширина | 558 мм |
| Довжина: | 492 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Лан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоподрібнювач |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Перероблювана сировина | Корнеплоди |
| Продуктивність, кг/год | |
| Корнеплоди | 120 кг/год |
| Основні | |
| Товщина подрібненої фракції, мм | 5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність | 0.14 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Частота | 50 |
| Напруга | 220 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
- Ціна: 4 438,80 ₴



