Рушник паперовий v-складка білий (140000слив) 230*210 2 шар. 'Mildi Smart" (1 пачка)
55,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015907
Рушник паперовий v-складка білий (140000слив) 230*210 2 шар. 'Mildi Smart" (1 пачка)Готово до відправки
55,70 ₴
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові сьогодні стали невіддільним атрибутом туалетних кімнат, більшості громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні паперові рушники характеризуються високою поглинанням, особливою м'якістю, мінімальним розшаруванням.
Паперові рушники можуть бути в різних модифікаціях: одно- або двошарові, рулонні та листові, крім того, можуть відрізнятися за колірною гамою. Матеріалом для виготовлення високоякісних рушників слугує 100% вологоміцна целюлоза. Для виробництва економкласу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура).
Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 160 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 23см |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Кількість шарів | 2 шар |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 |
| Розмір зовнішній | 230мм*250мм |
| Розмір однієї серветки | 230мм*250мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папірний рушник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55,70 ₴
