Ганчірка Мікрофібра 30*30 Бірюза ПОЛІрування (1 шт.)
30,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016237
Ганчірка Мікрофібра 30*30 Бірюза ПОЛІрування (1 шт.)В наявності
30,80 ₴
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ганчірка |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 200 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | бірюза |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,80 ₴
