Паличка для дерев'яного морозива, індивідуальне паковання 9,5 см (12 шт. на стрічці) (1 пачка)
8,87 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016184
Паличка для дерев'яного морозива, індивідуальне паковання 9,5 см (12 шт. на стрічці) (1 пачка)В наявності
8,87 ₴
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Область застосування | Для морозива |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,87 ₴
