Упаковка конус під квіти h25/10низ/25верх білий (100 шт) 178 (8) Бузкова Ромашка (100 шт.)
1 522,74 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016286
Упаковка конус під квіти h25/10низ/25верх білий (100 шт) 178 (8) Бузкова Ромашка (100 шт.)Немає в наявності
1 522,74 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фольгований пакет "Новий рік" Пакети призначені для розфасування цукерок, шоколадок та інших подарунків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 23,5 см |
| Довжина | 23см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Квіткова упаковка |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 522,74 ₴/пач
